Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimų?

Tai organizacinis vienetas, kuris sujungia pažangiausius technologinius komunikacijos sprendimus, suburia tinkamus ir kvalifikuotus žmones, kad jūsų klientai būtų aptarnauti aukščiausiu lygiu, greitai, kokybiškai ir visais įmanomais kanalais, pvz., telefonu, el. paštu, Web chat, SMS ar per socialinius tinklus.

Skambučių centras aptarnauja klientus tik telefono linija, o kontaktų centras – visais įmanomais komunikacijos kanalais, įskaitant telefoną, el. paštą, Web chat, SMS ir socialinius tinklus.

Įmonėms ir organizacijoms, kurios brangina savo klientus ir supranta, kad kokybiškas jų aptarnavimas yra tiesiausias kelias į pakartotinius pardavimus, pajamų augimą ir verslo plėtrą. Naudodamiesi šia paslauga būsite tikri, kad jūsų klientai bus aptarnaujami pagal Klientų aptarnavimo standartą, maloniai, kokybiškai ir pagal suderintus paslaugų parametrus. 

Kad verslas plėstųsi ir pajamos didėtų, jūs susitelkiate į esminius savo veiklos procesus. O mes užtikriname naujų potencialių klientų pritraukimą ir pateikiame kontaktų, kurie susidomėjo jūsų paslaugomis ar produktais, sąrašus. Toliau arba patys tęsiate bendravimą, arba mums patikite susitikimų organizavimą, kad sudarytumėte sutartį su užsakovu.

Pvz., esate nekilnojamojo turto brokeris, auditorius, finansų konsultantas, programinės įrangos gamintojas ar kitų verslo sričių atstovas, kuris, užuot skambinėjęs klientams, derinęs susitikimų smulkmenas, labiau vertina savo laiką ir skiria jį teikiamų paslaugų kokybei gerinti. O gal jums svarbiausia – plėsti turimą verslą ir didinti pardavimus?

 

Užsisakote Verslo vizitų organizavimo paslaugą ir nebesukate daugiau sau galvos. Ateinate į sutartą vietą arba numatytu laiku susisiekiate su potencialiu klientu nuotoliniu būdu ir, siekdamas sudaryti sutartį, susitelkiate tik į savo pardavimo gerinimą. Tarkime, sutariame, kad kasdien surengsime po 2 susitikimus nuo 10 iki 12 val., iš viso 40 susitikimų per mėnesį. Mėnesio pabaigoje išrašome sąskaitą už suorganizuotus susitikimus, o jūs skaičiuojate savo augantį pelną.

Telefono, El. Pašto, Web chat, SMS, Facebook  Messenger, Teams, Whatsapp for business, Viber, Telegram, Twitter, Line.

Interactive voice response, arba Interaktyvus balsinis meniu, kurio paskirtis – nukreipti skambutį tinkamiausiems specialistams, kad klientas būtų kokybiškai aptarnautas nedelsiant.

Service level agreement, arba susitarimas dėl paslaugos lygmens, – kai sutartyje aiškiai apibrėžiami teikiamos paslaugos kriterijai, pvz., į ne mažiau kaip 90% skambučių turi būti atsiliepta per 30 sek.

Net Promoter Score, arba Klientų pasitenkinimo rodiklis, suteikia informaciją, kaip klientai vertina jūsų teikiamas paslaugas. Pvz., NPS yra 77%, vadinasi, 77% klientų jus vertina teigiamai.

Turite papildomų klausimų? Kreipkitės