7 priežastys, kodėl verta naudotis skambučių centro paslaugomis

7 priežastys, kodėl verta naudotis skambučių centro paslaugomis

Patikėję skambučių centrui esamų ir būsimų įmonės klientų aptarnavimą, patys galėsite fokusuotis į pagrindines funkcijas – pardavimus, pelno didinimą ir verslo plėtrą. Kitaip tariant, sprendimas skambučių centrui perduoti savo verslo klientų aptarnavimo paslaugas, gali suteikti įvairios naudos tiek jūsų įmonei, tiek ir patiems klientams.

Skirkite dėmesį pagrindinėms atsakomybėms

Skambučių centro paslaugos suteiks jums visišką laisvę rūpintis pagrindinėmis atsakomybėmis:

  • gamyba
  • pardavimu
  • platinimu

Tokiu būdu pasieksite ženkliai geresnių rezultatų. Atliekant per daug užduočių bei operacijų, nei jūsų verslas gali aprėpti, pasiekiami ne tokie puikūs rezultatai, kokie galėtų būti. Papildoma atsakomybė gali sutrukdyti įmonės darbuotojų produktyvumui bei nukreipti jų dėmesį nuo pagrindinių tikslų.

Klientų aptarnavimas 24/7

Vienas pagrindinių skambučių centro privalumų – galimybė paslaugas teikti visą parą. Jūsų verslui tarnaus profesionaliai paruošti operatoriai, į skambučius atsakantys bet kuriuo paros metu, įskaitant ir šventes. Taip jūsų verslas taps patikimesniu, o klientai liks patenkinti.

Galimybė naudotis naujausiomis technologijomis

Skambučių centrai verslui suteikia galimybę naudotis naujausiomis technologijomis, o svarbiausia tai, kad už jas jums nereikės prisiimti jokių išlaidų. Pasirinktas skambučių centras pasirūpins reikalinga įranga, padėsiančia pagerinti jūsų verslo operacijas. Tai puikus būdas efektyviau naudoti technologijas ir išlikti pirmaujančiųjų gretose.

Bendradarbiavimas su specialistais

Skambučių centro operatoriai specialiai ruošiami bendravimui su klientais ir kokybiškam jų aptarnavimui. Todėl jūsų įmonės klientai, bus sujungti su mandagiais ir profesionaliais ekspertais, pasirengusiais išspręsti kilusius nesklandumus. Taip jums sumažės poreikis ieškoti kompetentingos komandos ir investuoti į papildomus darbuotojų mokymus.

Taupumas

Remiantis duomenimis, naudodamasis skambučių centro paslaugomis, verslas sutaupo iki 50 proc. Sumažinamos su darbuotojais susijusios sąnaudos, nes skambučių centras samdo savo darbuotojus. Taip pat infrastruktūros ir pridėtinės išlaidos, kai naudojama skambučių centro programinė įranga bei serveriai.

Efektyvumo ir našumo gerinimas

Bendradarbiavimas su skambučių centru, padės jūsų įmonei bendravimui su klientais nusamdyti puikius aukštos kvalifikacijos darbuotojus, kas padidins verslo efektyvumą ir produktyvumą.

Padidėjęs klientų pasitenkinimas

Aptarnavimo paslaugas patikėjus savo darbą išmanantiems skambučių centro ekspertams, klientams liks geri įspūdžiai apie įmonę ir teigiamas jausmas būti vertinamiems. Operatorius į klientų klausimus atsakys per kelias minutes, taip sumažindamas neatsilieptų skambučių skaičių.

Kadangi operatoriai efektyviai valdys didžiausią skambučių kiekį ir praleis daugiau laiko patenkindami klientų poreikius, sutrumpėjęs laukimo laikas ir geresnės aptarnavimo paslaugos reikš labiau patenkintą klientą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin